Dětské akce • informace


Již několik let se věnuji ozvučováním a moderováním dětských, sportovních akcí, jako například karnevaly, dětské dny, mikulášské a vánoční besídky, mini diskotéky pro děti, mládež apod.) Pro Vaši informaci disponuji zvukovou aparaturou, která ozvučí malý KD až po velké prostranství. K dispozici mám 2x bezdrátový mikrofon(hlavový a tzv.ručka) dosah cca 50m(možnost použít procesor na změnu hlasu). Světla na profesionální úrovni (4x profi scan, strobo, bodovky a další) vše dle požadavku pořádajícího (viz. odkaz technika). Dále disponuji výrobníkem mlhy a bublifukem. Co se týče repertoáru písniček mám k dispozici písničky opravdu od nejmenších až po dospělé (cca 60 originálních dětských CD). Každá z výše uvedených akcí probíhá dle přání pořadatelů. Karneval, dětské besídky ideálně trvají dle zkušeností 3 hod(max4hod), moderování těchto akcí záleží samozřejmě na domluvě, je možné, aby bylo v mojí kompetenci společně s organizováním soutěží, her apod., nebo si organizátor akce moderování a pořádání her zajišťuje sám.
Dětský karneval:
Moderování je mou osobou při které používám bezdrátový mikrofon(důležité při soutěžích kdy se pohybuji mezi dětmi) pro speztření použití přístroje na změnu hlasu(velice efektní zařízení)
Zajištění soutěží je mou osobou + asistentka(učinkující vždy v převleku-klaun,šašek,....)
soutěže- každý rok většinou nové(ale některé soutěže jsou tradiční a jsou každý karneval) rekvizity,pomůcky do soutěží zajišťuji já.Soutěže jsou vždy pro všechny děti jak malé tak i větší děti(nemám rád soutěže typu,,pět dětí na podium a ostatní jen koukají jak těch pět soutěží,, to opravdu nemusím)Minimálně jedna soutěž i s dospělími nebo přímo rodinné soutěže pro všechny.
Při karnevalu je pouštěno cca 100 balónků(nad 100 balónků je na domluvě s pořadatelem).
Trvání karnavalu minimálně 2,5 hodiny od úvodního slova(většinou 3hodiny).Po karnavalu je možná minidiskotéka pro větší děti,a také Laser show(po domluvě s pořadatelem)
Použítí světel 4x scan (dle možnosti podmínek sálu lze použít výrobník kouře a výrobník bublin)
Co jediné potřebuji je přívod 240 volt(klasická zásuvka) a ceny(odměny) do soutěží(drobnosti,bonbóny atd. ...)
Na závěr taková rekapitulace v podstatě za ozvučení,osvětlení,moderování a účinkování dvou účinkujících(včetně rekvizit)+ ke konci karnevalu balónek pro každé dítě zdarma(balonky fa Globos) zaplatíte jednu cenu.
Tato nabídka je pro akce kde je max.100 dětí.Pro větší akce kde je více jak 100dětí,velké sály apod. funguje v podstatě to samé jen soutěže probíhají jinak a jsou spíše skupinové.Vzhledem na velikosti větších akcí je zapotřebí více tzv.pomocníků,tím se bohužel zvedá i cena za tento typ akce.To vše záleží na požadavcích  pořadatelů a na následné domluvě,vždy k oboustrané spokojenosti.
Už jen stačí  krásný dětský karneval přeje DJ David

Reference:     aktuální akce v kaledáři dětských akcí
Domovy mládeže: obchodní učiliště, strojírenské učiliště, průmyslová škola Žďár nad Sázavou (mini disko pro internáty).Základní škola Petřiny-Jih Praha(karneval 2006,2007,2008 po současnost) Obce: Vojnův Městec (karneval od roku 1997,mikulášská nadílka), Krucemburk (karneval, dětský den - fotbalový stadion Žďírec nad Doubravou, mikulášská besídka - Staré Ransko), Slavětín(dětský den,karneval v kd Oudoleň)Vír (karneval, dětský den, mikulášská a vánoční besídka), Rovečné (karneval, mini disko pro ZŠ),Hartmanice(karneval),Nyklovice(karneval),Dalečín(dětský den,karnval), Olešnice (karneval, mini disko pro ZŠ), Ujčov (karneval, mikulášská besídka), Pohledec (karneval), Rokytno (dětský den od roku 2003), Rožná (mini disko pro ZŠ). DK Žďár nad Sázavou karneval 3.ZŠ, Třebíč (karneval dvojčat v MŠ) a zatím největší akce ve městě Hrádek nad Nisou cca 3x dětský karneval

Doufám, že Vás moje nabídka zaujala a budeme se moci setkat u jakékoliv příležitosti oslavy dětí. V případě Vašeho zájmu mě kontaktujte na e-mail: 
djdavid.cz@seznam.cz kde Vám mohu zodpovědět jakýkoliv Váš dotaz.                                                                                             DJ David

Psali o nás

Dětský maškarní ples ve vojnoměstecké sokolovně

12.3.2009, Hana Marková, rubrika TJ Jiskra

V posledním únorovém sobotním odpoledni se to dětmi ve zdejší sokolovně jenom hemžilo. A jak už název článku napovídá, nebyly to obyčejné děti, ale nejrůznější převlečené pohádkové postavičky a kouzelné bytosti, které postupně zaplňovaly velkolepě vyzdobený sál.

Děvčata tradičně vsázela na víly, baletky, princezny, tanečnice a zvířecí či květinkové hrdiny jako berušky, motýlky, medvídky, kopretinky a další. To vše doplňovali neméně zajímavými převleky kluci. Během tanečků a četných soutěží se vedle děvčat míhali například piráti, indiáni, kovbojové, skřítek hříbeček, smrťáček a jiní. Nejen děti na parketě při promenádě rozeznaly i známé večerníčkové či filmové postavy: Supermana, Rumcajse s Mankou a Cipískem, motýla Emanuela a Makovou panenku nebo třeba Králíky v opravdovém chodícím klobouku.
Velký dík za příjemné odpoledne ale nepatří jen dětem. Ani organizátoři nezapomněli na nic,  co se skutečným bálem souvisí a zajistili stovkám účastníků příjemné zázemí a pestrý program. Celým odpolednem profesionálně provázel moderátor v přestrojení hrocha stavaře ze seriálu Jen počkej zajíci. Zároveň ovládal také službu disžokeje. Jeho práci lze vystihnout hesly: žertovné, akční, přirozené, sehrané. Asistentky pana hrocha s nasazením obstarávaly průběh všech soutěží a odměňování zúčastněných. Asi největšími odměnami byl pro deset nejoriginálnějsích masek dort v nejrůznějších podobách, který už jen svým vzhledem lákal k nakousnutí. Všechny děti mohly být podarovány také štěstím v tombole, neboť dle zkušeností z našeho stolu každý druhý los vyhrával. Bylo krásné potkávat radostné děti, když si z tomboly odnášely dary jako puzzle, nejrůznější hračky, pastelky či dobrůtky a při cestě ještě byli od rodičů za odměnu pozváni na drink u skutečného baru. K závěrečným písním dostaly všechny masky nafukovací balonek. Jenže to už se dětem domů nechtělo vůbec a ti, kterým v tanečním zápalu balónek praskl, šli na pódium všem dokázat, že zajímavé pohybové kreace se dají zatancovat i bez balónku.
I když jsme jako rodina byli na zdejším maškarním bále teprve podruhé, všimli jsme si, že je zde ještě více lidí než loni a osobně se obávám, že po letošní zdárné akci bude co dělat, abychom se všichni do zdejší sokolovny příště vůbec vešli. 

Karel RykrKarneval Praha 20122012 Dalečín
Dětský karneval :-P Každoročně ho pořádá mateřská škola s rodiči a OU Dalečín. Děti v mateřské škole se na něj těšily a připravovaly již několik týdnů předem. Zpříjemnily si tak dlouhou zimu a mrazivé počasí. Jejich tváře zářily očekáváním a nedočkavostí. Karneval byl zahájen v neděli 12.února promenádou masek, které se vlnily do rytmu hudby. Potom už následovalo pravé karnevalové veselí. Vládla radost z tance, pohybu, písniček a společného setkání. Naši moderátoři – pačmeláci DAVID a ALICE bavili soutěžemi děti celé odpoledne. Na závěr karnevalového veselí se s dětmi rozloučili laserovým show, které ocenili potleskem nejen děti, ale i dospělci. Šťastní a rozesmátí jsme se rozloučili s příslibem, že příští rok se znovu, ale opravdu všichni, zase sejdeme. (mš)    zdroj www.dalecin.cz

obrazek obrazek

Krásněves 2012

karneval_2012_116.jpghttp://www.vojnuvmestec.cz/art-1206-detsky-maskarni-ples-ve-vojnomestecke-sokolovne.htm
Copyrighted by Dj David © 2005-2008 • jste navštěvník • HTML Code Káčko - Webdesign